Otururken bacaklarınızı nasıl tutuyorsunuz? Oturma duruşunuzun kişiliğiniz hakkında söylediği şeylere kulak verin!

803

advertisement

Pozisyon A

Böyle oturan kişiler karizmatik ve yaratıcıdır. Aldıkları kararlarla ilgili fazla düşünmezler, spontanedirler. Bu özellikler zaman zaman sıkıntıya sebep olabilir, fakat doğal cazibeleri böyle bir zor durumdan kurtulmalarına yardım edecektir. Bu insanlar yeni bir deneyime hazırdır ve bir macera olarak görürler hayatı. Ek olarak kolaylıkla yeni arkadaşlıklar kurabilirler ve oldukça popülerdirler. Ancak çoğu ilişkileri geçicidir.

Pozisyon B

Böyle bir pozisyon ile oturan insanlar gerçek birer hayalperesttirler. Oldukça zengin hayal güçlerine sahiptirler ve bir gündüz rüyasında kendilerini tamamen kaybedebilirler. Empatik bir kişiliğe sahipler ve farklı insanlarla kolaylıkla iletişim içerisine girebilirler, ancak bazen de bu nedenle arka planda kalırlar. Çok iyi dinleyicidirler ve kendi hisleriyle çok fazla temas halindedirler.

Pozisyon C

Bu tip kişiler konsantre olmak ve hareketsiz kalmak konusunda çok problem yaşayabilen kaotik kişilerdir. Akılları sürekli hareket halinde olup, çoğunlukla sözlerinin ne etki göstereceğini düşünmeden konuşurlar. Kolaylıkla sıkılırlar ve bir konuya dikkat verme süreleri oldukça kısadır. Çok fazla uyarıcıların olduğu bir ortam içinde daha çok parlayabilirler. İlişkilerinde de hızla ilgisizleşebilir ve onları geri çekebilecek birine ihtiyaç duyabilirler.

Pozisyon D

Genellikle çok zeki ve düşünürken rasyonel olan insanlardır. Düzenli, dakik ve tertiplidirler. Evleri genellikle kesinlikle düzenli ve temizdir ve her malzemenin kendi yeri bulunur. Biraz ketumdurlar ve kendileri hakkındaki her şeyi anında ifşa etmezler. Ancak, dürüsttürler ve dedikodudan hoşlanmazlar. Her ne olursa olsun, sakinliğini korurlar ve olaylardaki bakış açıları kolay kolay kaybolmaz.

Pozisyon E

Bu tip kişiler hedef odaklıdırlar ve kariyerlerine oldukça fazla kıymet verirler. Kendileri hakkında zorlu hedefler belirleme konusuna özen gösterirler ve bu hedefin daha azıyla asla yetinmezler. Kişisel olarak, örneğin sevgi ve sağlık söz konusu olduğu zaman, hedeflerini bu yönde belirlemeyi de severler. Dış görünüşleri de dahil her konuda oldukça fazla mükemmeliyetçidirler. Bu kişilikleri bazen sahip oldukları bazı şeyleri kaybetmelerine sebep olur, çünkü daima daha fazlasını istemekten çekinmezler.

advertisement

advertisement